عمران بازار
عمران بازار

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در عمران‌بازار

به نام خدا
ایده ی ایجاد عمران بازار در مهرماه سال 1399 توسط گروهی از فارغ التحصیلان مقطع ارشد رشته مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت ایران شکل گرفت. این گروه با بهره گیری از تجربیات سال های متعدد در حوزه اجرا و آکادمیک بخش ساخت و ساز کشور و بررسی تخصص های مرتبط با این صنعت، متوجه فقدان وجود سایت و اپلیکیشن تخصصی جهت درج آگهی و تبلیغات رایگان مهندسین عمران و دست اندرکاران این صنعت بصورت تخصصی شدند.
بطور کلی اگر شما یک مهندس محاسب، ناظر یا مجری هستید، اگر آزمایشگاه خاک و بتن دارید اگر پیمانکار اجرای انواع اسکلت ساختمانی یا صنعتی هستید، اگر نقشه بردارید، نقاشید، جوشکارید، خاکبرداری انجام میدید و یا هر شغل دیگری دارید که به نوعی با صنعت ساختمان و عمران مرتبط هست می توانید به راحتی از طریق اینترنت سایت و یا دانلود اپلیکیشن عمران بازار و بصورت کاملا رایگان نسبت به ثبت آگهی شغلی خود اقدام کنید.
چرخه انجام کار در عمران بازار بدین صورت است که شما بدون واسطه نسبت به ثبت آگهی مهارت های خود به همراه درج راه های ارتباطی و تصاویر ضمیمه اقدام می نمایید. تمام این فرآیند در کمتر از 5 دقیقه انجام می شود.
ما در دسته بندی های صورت گرفته سعی کرده ایم اغلب تخصص های مهندسی و اجرایی مرتبط با صنعت ساخت را لحاظ کنیم با این حال اگر شغل یا تخصص شما در دسته بندی های ما دیده نشده می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود برای ما پیغام بگذارید و ما پس از بررسی و تایید موضوع نسبت به درج ردیف شغلی مورد نظر در دسته بندی های موجود اقدام می نماییم.

راه های دسترسی جهت ثبت آگهی در عمران بازار :
1- سایت عمران بازار با دامنه های .ir و .com
2- دانلود اپلیکیشن عمران بازار بصورت مستقیم از روی سایت و یا غیر مستقیم از طریق جستجو در کافه بازار
با ما همراه باشید
تیم پشتیبانی فنی عمران بازار